Kontakt Betania Alta

Besøksadresse

Betania Alta
Sorenskriverveien 2
9513 ALTA

Telefon/e-post

Sentralbord
78 44 65 00

Administrasjon
78 44 65 40

E-post
post@betania-alta.no

Kontaktpersoner

Daglig leder: Heidi Tangstad
Mobil: 996 46 482
E-post: heidi@betania-alta.no

Driftsleder: Knut Klevstad
Mobil: 917 50 647
E-post: knut@betania-alta.no

Personalleder: Grete K. Opgård
Mobil: 404 15 808
E-post: greteo@betania-alta.no

Firmaopplysninger

Postadresse
Betania Alta
Postboks 160
9502 ALTA

Organisasjonsnummer
976 694 430

Kontonummer
4901.05.10308

Faktura
faktura@betania-alta.no

Kontakt Furuly barnehage

Besøksadresse

Furuly 23
9512 ALTA

Telefon/e-post

784 447 80
Furustua I: 479 75 053
Furustua II: 906 65 035
Blåbærtua: 479 74 149
Konglestua: 479 75 401
Revehiet: 975 03 231

Administrasjonen
post@betania-alta.no

Kontaktpersoner

Styrer: Solbjørg Wang Hillestrøm
Telefon: 400 21 331
Epost: solbjorg@betania-alta.no

Nestleder: Sissel Romsdal
E-post: sissel@betania-alta.no

Firmaopplysninger

Postadresse
Postboks 160
9502 ALTA

Faktura
faktura@betania-alta.no

Organisasjonsnummer
976 694 430

Konto nr
4901.05.10308

Kontakt Breverud barnehage

Besøksadresse

Thomasbakkveien 22 B
9513 ALTA

Telefon/e-post

78 44 65 70
Lillebasen I: 954 04 379
Lillebasen II: 479 75 999
Storebasen I: 954 17 831
Storebasen II: 479 75 917

Administrasjonen
post@betania-alta.no

Kontaktpersoner

Styrer: Annie Romsdal
Telefon: 479 75 902
Epost: annie@betania-alta.no

Nestleder: Rikke Abrahamsen
E-post: rikke.abrahamsen@betania-alta.no

Firmaopplysninger

Postadresse
Postboks 160
9502 ALTA

Faktura
faktura@betania-alta.no

Organisasjonsnummer
996 667 308

Konto nr
4910.14.22223

Kontakt Psykisk helse

Besøksadresse

Sorenskriverveien 2
9513 ALTA

Telefon/e-post

78 44 65 20
Møteplassen:
47 97 32 12
477 97 932

 

Administrasjonen
post@betania-alta.no

Kontaktpersoner

Virksomhetsleder
Ann Mari Aae Christensen
Telefon: 400 20 518
ann.mari@betania-alta.no

Boleder
Odd Steve  Elvedal
Telefon: 456 34 113
odd@betania-alta.no

Avdelingsleder Møteplassen:
Lise Merethe Mikkelsen
Telefon: 908 90 196
lise@betania-alta.no

Firmaopplysninger

Postadresse
Postboks 160
9502 ALTA

Organisasjonsnummer
976 694 430

Kontonummer
4901.05.10308

Faktura
faktura@betania-alta.no

Kontakt Hjerterom

Besøksadresse

Løkkeveien 5
9510 Alta

Telefon/E-post

margit@betania-alta.no

Kontaktpersoner

Margit Djuve Edland
Mobil: 906 29 498